Seřadit dle: nahoru
názvu
dolů
ceny
Stránka:  1   Položek: 17 | na str.: 
Výrobci:

 

Léky na hubnutí  

Máte problém s nadváhou? Trápí Vás kila na víc a diety nepomáhají? Vyzkoušejte účinnější formu hubnutí a to pomocí kvalitních léků na hubnutí. Léky na hubnutí fungují na principu tlumení chuti k jídlu, protože uměle vyvolávají pocit nasycení. 

Vždy, když se rozhodnete začít s léky na hubnutí, navštivte Vašeho lékaře a po domluvě s ním vyberte léky, které Vám sám doporučí. V naší nabídce naleznete léky na hubnutí v podobě drinků, které nahradí až 2 jídla denně. Je to snadná kontrola příjmu kalorií. Obsahují vyvážený poměr proteinů, tuků a sacharidů i velký obsah vlákniny. Mezi výrobky můžeme zařadit i energetické tyčinky pro doplnění nezbytného množství energie a živin.

Velmi oblíbené jsou také prášky Obezin pro přípravu velmi chutného nápoje, který vytváří pocit nasycenosti a následně snižuje chuť k jídlu a přispívá tak k snížení tělesné hmotnosti. Vyzkoušejte léky na hubnutí i Vy a zatočte s kily jednou pro vždy.

1
Copyright © 2018 Internetová lékárna online | Pilulka.com | Aktualizace 19.10.2018 | e-shop internetové lékárny - MK software