Seřadit dle: nahoru
názvu
dolů
ceny
Stránka:  1   2   3  > Položek: 190 | na str.: 
Výrobci:

Kosmetické značky, které se soustředí zejména na dermokosmetiku jsou jedny z nejoblíbenějších u mnohých zákazníků a zejména pak u zákaznic. Tyto přípravky jsou založeny na přírodní bázi. Každá značka má svoje know-how a zkušenosti odborníků z těchto kosmetických společností umožňují výrobu těch nejkvalitnějších přírodních přípravků v oblasti dermokosmetiky. 

Francie srdce dermokosmetiky

Francouzské kosmetické společnosti jsou jedni z nejlepších vůbec. Jejich dermokosmetické přípravky jsou uznávané po celém světě. Spolupracují s nejuznávanějšími francouzskými dermatology vůbec. Pro svoji výrobu využívají přírodní panenské vody z Francie, která je k pokožce naprosto šetrná. Vybírat můžete z produktů pro mastnou pleť, pro pleť suchou, velmi citlivou nebo i přecitlivělou. Nabízíme Vám také vlasovou přírodní kosmetiku, určenou pro každého z nás.

Dermatologicky uznávané značky i u nás

Z naší nabídky můžete vybírat dermokosmetiku značek jako je například velmi oblíbená Bioderma, A-derma, Eucerin a další. Vybírejte z nepřeberné nabídky až 200 kusů produktů.

1 2 3 >
Copyright © 2018 Internetová lékárna online | Pilulka.com | Aktualizace 16.10.2018 | e-shop internetové lékárny - MK software